piątek, 2 sierpnia 2013

Psie Tropy | Psia Górka, czyli Park OWS Waszyngtona
Park OWS Waszyngtona (OWS, czyli Ośrodek Wypoczynkowo Sportowy) jest otuliną Parku Skaryszewskiego, o którym niedawno pisałam.
To rozległy teren zielony między ulicami: Grochowską, Międzynarodową, Al. Waszyngtona. Dodatkowo otoczony jest kanałkiem wpadającym do jeziorka Kamionkowskiego
Wyświetl większą mapę  

Nie ma tu zbyt wiele utwardzonych ścieżek, a jak już są to nie wchodzą na największą polanę. Daje to trochę więcej swobody dla psiarzy. Biegaczy też jest tu jak na lekarstwo, ale zawsze może znaleźć się jakiś biegacz ekstremalny ;) 
Spotkacie tu dużo psiarzy. Bardzo mało śmietników. Na terenie znajduje się też ogrodzone boisko do piłki nożnej, a zimą z górki zjeżdżają dzieci.Nad ranem przy kanałku można spotkać wędkarzy. Ukrywają się perfidnie nad wodą, nie bądźcie zaskoczeni ;) Warto zapamiętać, by dla jednej i drugiej strony nie było przykrej niespodzianki.

Dla niepływających psów kanałek może stanowić pewną zaporę przed ucieczką. Dla pływających sporą zachętą. Woda w kanałku nie należy do krystalicznych i trzeba się z tym liczyć :)

korpusik na nóżkach, bez główki

Psia Górka

czyż nie jest romantycznie? :)


Psia Górka i Park Skaryszewski świetnie się uzupełniają. Gdy w Parku jest więcej osób można przenieść się na Górkę. Polecam odwiedziny, naprawdę warto!


1 komentarz: