sobota, 30 marca 2013

Wielkanocna wizyta w kawiarni WakeCup

Lokalizacja: WakeCup, Franciszkańska 14, 00-214 Warszawa, Polska

Moja siostra: Może w tym roku w sobotę wybierzemy się wspólnie z rodziną na starówkę?
Ja: Bardzo fajny pomysł! Wezmę ze sobą Teslę i pójdziemy na spacer.
Moja siostra: Tylko, że jest zimno i myślałam, żeby poświęcimy wspólnie koszyczki, a później pójdziemy na ciacho do kawiarni. Zarezerwowałabym stolik. 
Ja: ... ale po południu planowałam z Teslą pojechać na Pole Mokotowskie i musiałabym się wracać po nią na Bemowo... Hmmm??? ... A weź zapytaj, czy może wpuszczają z psem?


...jak się za chwilę okazało ... MOŻNA! :)

Wielkanocna sobota to czas spotkań rodzinnych. Jako, że Tesla jest przez wszystkich uważana za pełnoprawnego członka rodziny to nie mogło jej zabraknąć! Bardzo się cieszę, że tego dnia również mogła być z nami.

Kawiarnia WakeCup znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal Starego Miasta. Idealna miejscówka aby wstąpić po dłuższym spacerze i się przebudzić ;) Lokal jest niewielki ale za to jest przeuroczy i ma ode mnie wielki plus! Wchodząc po raz pierwszy do środka myślałam, że w tej kawiarni po prostu nie robią problemu, żeby wejść razem z psem. Jednak przez przypadek prawie potknęłam się o co?... o miskę dla psów :D Nie... żartuję! Metalowe naczynko było wsunięte pod regał, ale takie rzeczy po prostu nie mogą umknąć mojej uwadze ;)

Oprócz przepysznej kawy oraz słodkich wypieków w kawiarni można delektować się przemiłą muzyką. Bardzo sympatycznie spędziliśmy ten czas z rodzinką! ...Siostra - miałaś super pomysł! :)

Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić, że jest tak jak się promują na swojej stronie -  
"WakeCup to budzące miejsce spotkań, 
do którego chce się wracać"


zdjęcia lokalu (źródło:www.wakecupcafe.pl)

2 komentarze: