piątek, 26 lipca 2013

Spacerownik po Bemowie - by Ola i Tesla

źródło: www.designobserver.com
Mieszkam na Bemowie od ponad 3 lat, ale okolicę mojego osiedla zaczęłam odkrywać dopiero 1,5 roku temu - kiedy nabyłam Teslę :) 

Zdecydowałam się aby stworzyć taki własny "Spacerownik po Bemowie", aby móc podzielić się z Wami różnymi miejscówkami gdzie można pójść na spacer z psem. Gdzie warto się wybrać, a których miejsc lepiej unikać i być ostrożnym.

Eksplorowanie 'okolicy' jest naprawdę ciekawym i przyjemnym zajęciem. Jednak dopiero w towarzystwie psa nabiera prawdziwego sensu! Spacerując sama zapewne chodziłabym tradycyjnie wzdłuż chodników, a dzięki Tesli decyduję się zboczyć trochę z trasy i schodzę na bardziej dzikie ścieżki :) Bemowo co prawda nie jest idealnym miejscem gdzie pies może swobodnie biegać gdzie chce, ale nie jest znowu tak najgorzej. Jest tu wiele alejek do spacerowania, gdzie można udać się na relaksujący i przyjemny spacer.

W tym poście opisałam Wam swoje standardowe trasy, którymi spacerujemy najczęściej z Teslą. Mam nadzieje, że z biegiem czasu, ta mapka będzie wzbogacana o nowe ciekawe miejscówki do które warto odwiedzić.

A Wy macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie chodzicie z psem w tej okolicy? Będę bardzo wdzięczna jeśli się nimi ze mną podzielicie. 

Na poniższej mapce macie zaznaczone nasze ulubione miejscówki spaceru, 
a po kliknięciu w których z nich wyświetli się Wam krótki opis.


Pokaż Specerownik po Bemowie na większej mapie

5 komentarzy:

 1. My jesteśmy z bielan i lubimy forty bema :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem wybieramy się na forty, tylko tam musimy uważać na fosę. W zeszłym roku Tesla rozcięła sobie łapę biegając po wodzie.

   Usuń
  2. Forty Bema polecam :)

   Usuń
 2. Kiedys mieszkałam na Bemowie, ale nigdy nie trafiłam w Wasze rejony. Fajny przewodnik :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!

   Gdyby nie Tesla pewnie też tych zakamarków bym nie poznała :)

   Usuń