wtorek, 28 sierpnia 2012

Bezpłatny Tor Agility (za stadionem Syrenki)

Lokalizacja: Stefana Batorego 1, Warszawa, Polska
W dniu Parady Labradorów wybrałyśmy się w inne ciekawe miejsce. Będąc zachwycone zapałem Tesli w pokonywanie przeszkód, postanowiłyśmy sprawdzić bezpłatnego toru agility, który znajduję się nieopodal Pola Mokotowskiego.


O tym miejscu dowiedziałyśmy się z blogu Pies w Warszawie.Wiedziałyśmy mniej więcej, w jakim stanie jest ów tor, jednak byłyśmy ciekawe tego miejsca. Mimo, że przeszkody są już bardzo zniszczone, to jednak jest on bardzo rozbudowany i możliwości zabawy jest wiele. Może trawa jest trochę zaniedbana, jednak większym problemem, jest porozbijane szkło w kilku miejscach. Niestety często można się na takie 'niespodzianki' natknąć w naszym mieście!

Nową przeszkodą dla TESLI do pokonania była tzw. 'huśtawka'. Za pierwszym razem weszła bez żadnych oporów. Jednak gdy zorientowała się, na czym polega to urządzenie, trochę się zdziwiła. Jednak to nie ruch ją przestraszył, a bardziej przerażający był dla niej odgłos uderzającej przeważonej huśtawki. Udało się nam drugi raz pokonać przeszkodę, jednak nie przypadła ona TESLI go gustu. Nic na siłę, jeszcze odkryję jakie może być to fajne ;)

Cały tor jest dość ambitny, jest kilka trudniejszych przeszkód, jak do szkoleń psów policyjnych. Mimo, że jest w kiepskim stanie, fajnie, że takie miejsce w naszym mieście powstało. Można przyjść z własnym psiakiem i spróbować czy w ogóle będzie on zainteresowany taką rozrywką.i filmik:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz