piątek, 9 listopada 2012

ruszone

trochę już tych psich zdjęć zrobiłam… ;-)
Chyba na starzeję się, bo łatwo mnie znudzić. Tym razem znudziły mi się statyczne zdjęcia ;-)

głupieję powiecie :) Pewnie tak, ale pewna powtarzalność zaczyna być męcząca. Bo ile można zrobić zdjęć czarnej? O ile w ogóle wyjdzie jakikolwiek jej szczegół poza plastikowo świecącym nosem ;-)

Dlatego pozachwycam się nad sobą i wrzucę swoje nieudane zdjęcia ;-)

Zwykle najlepszy efekt zdjęć osiągam gdy dobrze przemarznę. Wtedy to cudownie nakłada się efekt trzęsącej się ręki żadnych tam bajerów ze stabilizacją obrazu nie używam ;-) ze spowolnieniem reakcji. Niskociśnieniowcy tylko narzekają jak im to zimno, jak im to źle. Zupełnie nie wiedzą jaki drzemie w nich potencjał!
Psy w statycznych zdjęciach wyglądają fajnie, w ostrych zdjęciach ruchu jeszcze fajniej, ale dopiero ruszone w odpowiednim kierunku zgodnym z kierunkiem ruchu :-) dają odpowiedni wyraz PSA, jakim jest naprawdę – drapieżnik!
Zdjęcia kota oczywiście były by tu bardziej na miejscu, bo jest znacznie lepszym drapieżnikiem. Niestety jedyne dostępne mi koty po pierwsze nie są drapieżne, mogą być ewentualnie zaintrygowane motoryką myszy, które akurat przechodziły koło nich i raczyły zagościć na wybiegu z łap… Po drugie przebywają w naturalnie ciepłym środowisku zwanym domem. Dlatego też już nie spotykają myszy i nie mają szans na bycie drapieżnymi. Po trzecie, związane z drugim w domu ręce mi się z zimna nie trzęsą

 Wszystkim niskociśnieniowym fotografom załączam piosenkę na rozpoczęcie nowego sezonu :-)W weekend w Dog Campus w Powsinie odbędą się Mistrzostwa Polski w Obedience. 
Jakoś mam takie szczęście, że zawsze marznę tam na zawodach… Jak przeżyję, to może napiszę poradnik przetrwania. Coś czuję, że tym razem, to też i zmoknę… :]

Pozdrawiam machając zamarznięta ręką!* :)


*w biurze też marznę ;)


1 komentarz:

  1. Mi się tam zdjęcia podobają :). Berek mam 90% ruszonych zdjęć, ale trudno :). Najtrudniej sfotografować jego falujący ryjek :)
    Weź herbaty w termosie i trzymaj sie ciepło na zawodach w weekend :)

    OdpowiedzUsuń