wtorek, 27 listopada 2012

Kiermasz Rękodzieła i akcja DogBlog (relacje)

fot. Agnieszka Bieńko
W ubiegłą niedzielę odbyła się akcja grupy blogerów DogBlog, na której podczas Kiermaszu Rękodzieła zbieraliśmy dary dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.Piękna sprawa! Pierwszy raz brałam udział w takiej akcji i serce mi się radowało z tak miłej i serdecznej atmosfery.

Jako, że zdecydowaliśmy się na to wydarzenie zabrać naszą Teslę to na chwilę przed rozpoczęciem kiermaszu, razem z mężem poszliśmy nad dolinkę gdzie spotkaliśmy się z Agnieszką, Łukaszem i Hebanem :)


Każdy wie, że wybiegane psy to grzeczne psy na kiermaszu ;)


TESLA oczywiście nie omieszkała skorzystać z okazji i postanowiła się wykąpać!
Po krótkiej rozgrzewce skierowaliśmy się do Służewskiego Domu Kultury gdzie odbywała się akcja. Na kiermaszu można było kupić różne kolorowe cudeńka, odzież, torebki, biżuterię, świąteczne ozdoby i wiele wiele więcej.

Nasza grupa DogBlog również miała swoje stoisko, na którym sprzedawaliśmy upieczone przez nas ciasta, muffinki, kawę, herbatę, ciasteczka dla psów oraz filcowe pieski i psie aniołki z włóczki.
Dyrekcja Przedszkola Tęczowy Ogród zorganizowała swoją zbiórkę darów, które również zostały przekazana dla Azylu. Przez cały czas trwania akcji przychodziły kolejne osoby i przynosili m.in: kołdry, koce, legowiska, miski oraz karmę dla zwierząt. Wszystkie te datki pomogą podopiecznym schroniska lepiej znieść nadchodzącą zimę.Darów spłynęło co nie miara :) do ich transportu trzeba było zaangażować trzy samochody! :)


Pośród wszystkich darczyńców został wylosowany specjalny voucher na kolację w Folwarku Klepisko w Nieporęcie, który ufundowali właściciele restauracji.


Wszyscy wystawcy (w tym również sprzedaż wyrobów w kawiarence DogBlog) podzielili się swoim utargiem i oddali dla Azylu 10%.
Dzięki czemu udało nam się zebrać: 500 zł i 50 gr  :)

...

Jeszcze raz chciałam podziękować dziewczynom: Agnieszce, Marii, Iwonie, Anicie, Kasi i Zosi za świetnie zorganizowaną akcje! Świetna robota!


Więcej zdjęć możecie obejrzeć na:
facebook
Psie Wędrówki
Podróże z psem 
Heban the Hovawart

O naszej akcji pisali:
Magazyn Przyjaciel Pies
Witryna Urzędu Dzielnicy Mokotów

2 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia z dolinki :) Musimy się koniecznie kiedyś wszyscy na spacer z psiakami umówić.

    OdpowiedzUsuń