wtorek, 28 maja 2013

"vizyta" w VAPIANO

Lokalizacja: VAPIANO, Taśmowa 7, Warszawa
Jeszcze zanim miałam Teslę byłam kilkukrotnie w tej restauracji i za każdym razem wizyta była udana. Ostatnio gdzieś przeczytałam, że można wejść z psem, dlatego wraz ze znajomymi i tym razem z Teslą postanowiliśmy to sprawdzić :)

Będąc na Mokotowie, w okolicy ulicy Taśmowej postanowiliśmy zajrzeć do Vapiano. W restauracji panuje baaaardzo rodzinny klimat. Rodzice mogą zamówić wyśmienite jedzenie, a dzieciaki pobawić się na mini placu zabaw znajdującym się wewnątrz lokalu.

Gdy weszliśmy do lokalu przytłoczył nas spory tłum gości i głośne, wszędzie biegajace dzieciaczki, ale można było się tego spodziewać wybierając się do Vapiano w Dzień Mamy :) Mimo takiego obłożenia udało nam się znaleźć stolik dla naszej 8mki dorosłych, 1 dziecka i suni :)

Już po chwili cały ten chaos w ogóle nam nie przeszkadzał, a Tesla bez problemu ułożyła się w nogach i spokojnie zasnęła. Jest w 100% miejskim psem, bo im większy hałas tym łatwiej się relaksuje :)

Ceny przystępne, jedzenie bardzo dobre! Warto odwiedzić! Polecam!
Cieszę się, że coraz łatwiej jest połączyć spacer z psem z wyjściem ze znajomymi na miasto i że tyle warszawskich restauracji, kawiarni itp lokali honoruje psich klientów :)

"VAPIANO to śródziemnomorska kuchnia z niecodziennym systemem płatniczym i żywymi drzewami oliwnymi w restauracji. Każdy Gość po wejściu do restauracji otrzymuje kartę chipową, na której znajdują się jego indywidualne zamówienia. Dopiero przy wyjściu uiszcza się opłatę"

www.facebook.com/VapianoWarsaw1

www.facebook.com/VapianoWarsaw1

www.facebook.com/VapianoWarsaw1

www.facebook.com/VapianoWarsaw1

www.facebook.com/VapianoWarsaw1

2 komentarze:

 1. Ja tak z ciekawości zapytam: czy zanim wejdziecie do lokalu z Teslą, to pytacie czy możecie wejść z psem? Ostatnio z powodu rożnych sytuacji z Berkiem czuję że jestem dyskryminowana i niemile widziana bo mam psa. Ja pytam w knajpach, ale jesli nie ma zakazu na drzwiach... Po porstu jestem ciekawa :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj wchodzimy do lokalu do którego wiemy, że wolno wejść. Do tego pierwszego weszłam 'nie pytając, a sprawdzając' bo tylko gdzieś wyczytałam, że można, ale nie byłam pewna. Myślę, że warto wchodzić na pewniaka, co najwyżej wyproszą ;D

   Usuń