środa, 22 kwietnia 2015

CROSS kolega Tesli szuka nowego domu

12 kwietnia podczas porannego spaceru z Teslą (Wólka Ligęzowska k/Nowe Miasto n. Pilicą) przybłąkał się do nas psiak (samiec) młody, łagodny, zaczepiający do zabawy. W pewnym momencie okazało się, że psiak pod gardłem ma dużą rozciętą ranę. Dzięki dobrym ludziom i mocy facebooka następnego dnia udało się ściągnąć weta, który go opatrzył, zabrał do lecznicy, dał schronienie na kilka dni.W piątek 18 kwietnia przywiozłam CROSSa do Warszawy po czym trafił DT i teraz szukamy dla niego nowego kochającego właściciela.

CROSS to młody, radosny, przesympatyczny psiak i wierzę, że ma duże szanse na znalezienie nowego domu! Będę wdzięczna za każdą pomoc i udostępnianie ogłoszenia. Dzięki!...WYJĄTKOWO RADOSNY I BYSTRY CROSS SZUKA DOMU! 
Ranny psiak, który siedział w lesie pod krzyżem został uratowany przez dobre ludzkie dusze, został już opatrzony i przywieziony do DT w Warszawie. W tym tygodniu miał wykonane badanie krwi oraz wizytę u psiego ortopedy, który ocenił jego stan jako dobry. Gdy rana na szyi się już zagoi oraz można będzie zakończyć podawanie leków, psiak zostanie zaczipowany i poddany zabiegowi kastracji.

CROSS to młodziutki, niezwykły pies, który skradł już nie jedno ludzkie serce. Jednak jest on tez radosnym, energicznym czworonogiem, który szybko się uczy, dlatego szukamy dla niego właściciela, który będzie mógł mu poświęcić dużo swojego czasu i zapewni mu odpowiednią stymulację.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem:
500 565 777, których chętnie udzieli Łucja.

Bierzące informacje i dalsze losy CROSSA możecie śledzić na wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/342646015939076/

----------


(8.05.2014)
W niecały miesiąc CROSS (nowe imie Chrupek) znalazł nowego kochającego właściela!
Bardzo dziękuję wszystkim którzy zechcieli pomóc!!!

2 komentarze:

 1. JA go chcę!! ALe znalazł dom. A "sportowy" czy zwykły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na szczęście szybko znalazł dom i to właśnie "sportowy" jakiego potrzebował :)

   więcej można zobaczyć na wydarzeniu:
   https://www.facebook.com/events/342646015939076/

   Usuń