środa, 6 lutego 2013

DogBlog dla Zwierzęcej Polany

Lokalizacja: Puławska 255, WarszawaDrugą akcja DogBlog!
Zapraszamy do naszej Kawiarenki
9 LUTEGO, sobota
godz. 11:30-16:00

SDK, Puławska 255


W programie:
KAWIARENKA DOGBLOG czyli przepyszne, domowe ciasta i ciasteczka - zarówno dla ludzi jak i psów. Pieniądze ze sprzedaży ciasteczek zostaną przeznaczone dla Fundacji Zwierzęca Polana
ZBIÓRKA DARÓW - prosimy o przynoszenie rzeczy, które przydadzą się podopiecznym Zwierzęcej Polany. Potrzebne są: smycze, obroże, miski, kuwety, żwirek, środki na pchły, zabawki dla szczeniaków i kotów, karma.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI - najmłodszych zapraszamy w godz. 12.00-14.00. Pod czujnym okiem artysty plastyka będziemy tworzyć z kartonów, bibuły i starych gazet kolorowe zwierzęta.
Ta Fundacja jest dla mnie szczególna. Dzięki niej mam przyjemność spotykać pewnego przystojniaka :)
Fundacja zabrała go ze schroniska i mam okazję obserwować jego początek nowego życia.
Teraz biega dumnie ze swoim Panem i jest wielką atrakcją gdziekolwiek się pojawi! :)
Nikt nie wierzy, że taki pies jest ze schroniska :) Cudownie jest patrzeć jak cieszy się z biegu, ze śniegu i z obecności swojego pana.

pierwszy raz w górach :) foto: Marcin
Husky i malamuty to specyficzne psy. Nie lubią bezczynności i ciężko im znaleźć dom, który będzie aktywny tak jak one. Fundacja głównie pomaga psom tych ras i w ich typie. Zabiera je ze schronisk i w domach tymczasowych stara się przywrócić normalność i znaleźć stałych opiekunów. Warto im pomóc!


2 komentarze: